Whatsappta arama kaydetme

Contents:
 • Sponsorlar
 • Android: WhatsApp Aramalarını Kaydetme
 • Android: WhatsApp Aramalarını Kaydetme - Akıllı Telefon
 • Whatsapp Sesli Konuşma Nasıl Kaydedilir?
 • Son dönemde kendini geliştirerek sesli ve görüntülü görüşmeleride uygulama üzerinden yapabilmektesiniz.

  Sponsorlar

  Mobil hatlarınız da bir sorun yaşandığında WhatsApp ile internet üzerinden rahatlıkla görüşmelerinizi yapabilirsiniz. Telefon üzerinden yaptığınız görüşmeleri kaydedecek herhangi bir uygulamayı kullanarak WhatsApp sesli görüşmelerinizi kaydedemezsiniz. WhatsApp içerisinde sesli görüşmelerinizi kaydedebileceğiniz herhangi bir ayar olmadığı için sesli görüşmelerinizi ekstra bir uygulama ile yapmanız gerekmektedir.

  Telefon Konuşması Kaydetme

  Peki hangi uygulama ile bu görüşmeleri kaydedebiliriz? Call Recorder for Messenger  isimli uygulamayı telefonunuza kurduğunuzda Whatsapp üzerinden yaptığınız bütün sesli görüşmeleri kayıt altına alarak daha sonrasında dinleyebilirsiniz.

  Android: WhatsApp Aramalarını Kaydetme

  Whatsapp üzerinden sesli görüşmeleri kaydedebileceğiniz bir çok uygulama marketlerde yer almaktadır. Fakat neredeyse tamamına yakını çalışmamaktadır. Call Recorder for Messenger  uygulamasına herhangi ek bir ücret ödemeden bedava kullanabilirsiniz. Uygulamanın özelliklerine kısaca bakacak olursak;. Bu özelliklerin hepsini ücretsiz olarak bu uygulamada rahatlıkla kullanabilirsiniz. Herhangi ek bir ücret ödeyerek sınırsız kullanım gibi bir durum bu uygulamada söz konusu değildir. Peki uygulama nasıl kullanılmaya başlanacaktır. Bir WhatsApp video çağrısı aldığınızda veya bir WhatsApp video çağrısı yaptığınızda, yapmanız gereken tek şey yüzen düğmeden ekran yakalama işlemine başlamaktır.

  Android: WhatsApp Aramalarını Kaydetme - Akıllı Telefon

  Ardından, WhatsApp video görüşmesini her iki tarafın sesi ile birlikte kaydeder. Tüm bu özelliklerin yanı sıra, kaydedilmiş bir ekran video çerçevesinde kestirme ve birden fazla kaydedilmiş videoyu birlikte birleştirme seçeneği de sunar.


  • Whatsapp'a sesli görüşme özelliği geliyor, görüşmeler kayıt altına alınıyor!?
  • iphone ekran takip!
  • Whatsapp'a sesli görüşme özelliği geliyor, görüşmeler kayıt altına alınıyor! - Teknoloji Haberleri;
  • iphone 6 yer bulma.

  İsterseniz, kaydedilen WhatsApp çağrısını bu uygulamadan kendiniz düzenleyebilirsiniz. Yukarıdaki bağlantıdan DU Kaydediciyi indirin. Bundan sonra açın ve kayan bir düğme görürsünüz. Şimdi, bir WhatsApp video görüşmesi alırsanız veya bir Video çağrısı yaparsanız tek yapmanız gereken ekran kaydını başlatmaktır.

  Whatsapp Sesli Konuşma Nasıl Kaydedilir?

  Ardından, WhatsApp video görüşmesini arka planda kaydetmeye başlayacak. WhatsApp video görüşmesi kaydını durdurmak için kayan düğmeye dokunun ve ardından Durdur seçeneğini belirleyin.


  1. telefon arama kaydetme.
  2. iphone 7 Plus görüşme kayıt programı ücretsiz.
  3. Android: WhatsApp’ta Görüntülü Arama Kaydetme!
  4. Daha sonra WhatsApp video görüşmesi kaydedilecek ve aşağıdaki ekran görüntüsünde gösterildiği gibi bu uygulamanın arayüzünde görebilirsiniz. Ayrıca kaydedilen WhatsApp video çağrısını aygıtınızdaki varsayılan video oynatıcıda ve diğer video uygulamalarında görebilirsiniz.


   • samsung galaxy s6 mini arama kaydı gözükmüyor.
   • iphone yazılım yükleme modu;
   • WhatsApp Call Recorder.
   • WhatsApp Aramalarını Kaydetme.
   • Android: WhatsApp Aramalarını Kaydetme.
   • Facebook müşteri hizmetleri?
   • görüşme kaydetme programı.

   Daha önce de söylediğim gibi, aynı zamanda WhatsApp video görüşmesinin sesini kaydeder. Çağrı yapmak için hoparlör kullanırsanız, her iki tarafın sesini kaydeder. Bununla birlikte, arama yapmak için bir kulaklık kullanırsanız, o zaman sadece sizin sesinizi kaydeder ve karşı taraftan ses kaydedecektir.

   Bunun için, öğreticide bahsedilen ekran kaydedici uygulamasını WhatsApp video görüşmesini kaydetmek için kullanabilirsiniz. Gerçekten de bir kulaklık kullanırken diğer tarafın sesini kaydetmek için bir seçenek olmasını diliyorum. Bunun bir çözümünü biliyorsanız, aşağıdaki yorumlarınızda bana bildirin.

   Recent tags:

   • Facebook hack yapma
   • facebook takip etme
   • safari arama geçmişi görüntüleme

  mSpy nedir?

  mSpy, kendini nihai kullanıcıların güvenlik, emniyet ve pratiklik ihtiyaçlarını karşılamaya adamış takip çözümlerindeki küresel liderlerden biridir.

  mSpy - Bilmek. Engel olmak. Korumak.

  Nasıl çalışıyor?

  Mobil takip yazılımının bütün gücünü kullanın

  Messenger uygulamalarını takip edin

  Takip edilen cihaz üzerindeki sohbet ve mesajlaşma hizmetlerine sınırsız erişime sahip olun

  Bizimle 7/24 iletişime geçin

  Özel destek ekibimize e-posta, sohbet ya da telefon üzerinden ulaşabilirsiniz.

  Verilerinizi saklayın

  Verilerinizi güvenle saklayın, yedekleyin ve başka cihazlara aktarın.

  Birden fazla cihazı takip edin

  Akıllı cep telefonlarını (Android, iOS) ve bilgisayarları (Mac, Windows) eş zamanlı olarak takibe alabilirsiniz.

  mSpy ile takip edin

  24/7

  7/24 küresel müşteri hizmetleri

  mSpy her müşterinin değerini biliyor ve 7/24 müşteri hizmetlerine büyük bir önem veriyor.

  95%

  Müşteri memnuniyeti %95

  Müşteri memnuniyeti mSpy’ın en önemli önceliğidir. mSpy müşterilerinin yüzde 95’i aldıkları hizmetten memnun olduklarını ve hizmetlerimizden yeniden faydalanacaklarını söylüyor.

  mSpy müşterileri memnun ediyor

  • mSpy’i bir kez denedikten sonra, bu uygulama bir ebeveyn olarak hayatımın paha biçilmez parçalarından biri haline geldi. Çocuklarımın neler yaptığı konusunda beni haberdar ediyor – bu sayede onların iyi olduklarından emin oluyorum. Aynı zamanda, ayarlarını değiştirerek hangi kontak kişilerinin, sitelerin ya da uygulamaların engelleneceğine karar vermek de beni memnun ediyor.

  • mSpy çocuğumun internet aktivitelerini tamamen denetimim altında tutmama yardımcı olan iyi bir aplikasyon. Eğer karşılaşırsam, bütün şüpheli kontak kişilerini silebilirim. Modern ebeveynler için iyi bir seçim.

  • Her ebeveyn için çocuklarının güven olmasını sağlamak temel bir önem taşır. Ve mSpy kızımın yanında olamadığım zamanlarda ona göz kulak olmama yardımcı oluyor. Şiddetle tavsiye ediyorum!

  • Oğlum 7/24 telefonuyla meşgul ve bazen onun kötü bir şeyler yapmadığından emin olmak için kontrol ediyorum. mSpy oğlumun düzenli olarak kullandığı her şey için bana güncellemeler sunuyor.

  • Yanlarında olmadığımda, çocuklarıma göz kulak olmak için iyi bir uygulama arıyordum. Ve bir arkadaşım mSpy’ı tavsiye etti. Ona bayılıyorum! İnternetin fırtınalı denizin çocuklarımı güvende tutmamı sağlıyor.

  Endorsements

  Uygulama genel olarak yasal takip kullanımı için tasarlandı ve yazılımı kurmak için elbette ki meşru nedenler bulunuyor. Mesela şirketler, çalışanlarını şirket telefonlarını güvenlik amacıyla takip ettiği konusunda bilgilendirebilir.

  Next Web