Telefon numarası bulma sihirbazlığı

Contents:
 • Bir veri listesinde değer arama - Excel
 • Whatsapp sohbet silinmiyo
 • İskambil Kağıtları İle Sihirbazlık
 • Bu çok can sıkıcı bir durum..

  Elbete gelişmiş teknolejinin getirdiği yeniliklerle beraber artık kaybolan telefonumuzun yerini tespit edebilmemizin münkün olduğu gibi olası bir durumda kaybettiğimiz cep telefonumuzu kullanıma kilitleyebilir ve telefon içeriğindeki tüm bilgileri bir tuşla uzaktan silebilirsiniz. Genelde telefonumuzu kaybolmasa da bir misafirlik de olalım veya evde olalım dalgınlıkla evin bir kenarda telefonumuzu unuttuğumuz da hemen acaba kayıp mı ettik endişesine kapılırız.

  Bir veri listesinde değer arama - Excel

  Artık bu endişelere son verme zamanı geldi. Artık hepimiz çağımız nedeniyle telefondaki verilerin geri getirilmesinin bir zorunluluk olduğunu fark ediyoruz ve bu yüzden telefonumuzun kayıp olması bizim korkulu rüyalarımız dan biridir.

  mSpy nedir?

  Mspy ile  gelen ve giden sms metin mesajlarını gün ve saat bilgisiyle size özel kullanıcı hesabınıza aktarır. Tüm mesaj aktivitelerinin içeriğini okuyabilir ve görüşülen kişinin kişinin telefon numarasını görebilirsiniz. Kağıdı katLayın ve renk yazdığınız kağıdın yanına koyun.

  Whatsapp sohbet silinmiyo

  Sonra tuttuğu erkek ismini söyLettirip onun göreceği şekiLde kağıda yazıp ona veriyoruz. Sonra da 2 renk beLirLiyosunuz akLınızdan. Neyse iki tane renk söyLeyip yine akLından bu renkLerden birini seçmesini söyLüyoruz. Sonra bi tane kağıt aLıp önceden söyLediği erkek ismini yazıyoruz.

  Sonra tuttuğu rengi söyLettiriyosunuz ve kağıda yazıp ona veriyosunuz. Ve sonunda katLadığınız kağıtLarı açtırıyorsunuz.

  Telefon numaranızı tahmin edebilirim.

  Kısa bir şaşkınLıktan sonra ''NasıL yaptııın? Arkadaşınız 1 tane seçsin ama söylemesin.


  • whatsapp yazismalari instagram.
  • Ayakkabı Numarasıyla Yaş Bulma.
  • telefon takip programı android ücretsiz indir.

  Kağıtları yüzleri açık olacak şekilde 7'şerli 3 sıra halinde açın. Sonra arkadaşına hangi bölümden seçtiğini sor. Hepsini grupları dağıtmadan topla ve onun seçtiği bölümü hep ortaya koy ve bunu 3 kez tekrarla. İskambil Kağıtları İle Sihirbazlık.

  İskambil Kağıtları İle Sihirbazlık

  Ve şimdi numaramızın ismi olan "ayrılmaz 4'lü" Adım - 1 52 tane destenin içinden 4 tanesi aynı cins ve 2 tane farklı cins kağıt seçelim. Adım - 4 Elinizdeki 4 papazı ve 2 tane gizlenmiş kağıtı, destenin üstüne koyun. Adım - 5 Sonra kağıtı seyircinin birine uzatın ve sadece ikiye bölüp üst üste katmasını söyleyin. En İyi Kız Görüşü.

  Recent tags:

  • Iphone 6s Plus s dinleme
  • cepten gelen arama engelleme
  • iphoneda arama kaydetme

  mSpy nedir?

  mSpy, kendini nihai kullanıcıların güvenlik, emniyet ve pratiklik ihtiyaçlarını karşılamaya adamış takip çözümlerindeki küresel liderlerden biridir.

  mSpy - Bilmek. Engel olmak. Korumak.

  Nasıl çalışıyor?

  Mobil takip yazılımının bütün gücünü kullanın

  Messenger uygulamalarını takip edin

  Takip edilen cihaz üzerindeki sohbet ve mesajlaşma hizmetlerine sınırsız erişime sahip olun

  Bizimle 7/24 iletişime geçin

  Özel destek ekibimize e-posta, sohbet ya da telefon üzerinden ulaşabilirsiniz.

  Verilerinizi saklayın

  Verilerinizi güvenle saklayın, yedekleyin ve başka cihazlara aktarın.

  Birden fazla cihazı takip edin

  Akıllı cep telefonlarını (Android, iOS) ve bilgisayarları (Mac, Windows) eş zamanlı olarak takibe alabilirsiniz.

  mSpy ile takip edin

  24/7

  7/24 küresel müşteri hizmetleri

  mSpy her müşterinin değerini biliyor ve 7/24 müşteri hizmetlerine büyük bir önem veriyor.

  95%

  Müşteri memnuniyeti %95

  Müşteri memnuniyeti mSpy’ın en önemli önceliğidir. mSpy müşterilerinin yüzde 95’i aldıkları hizmetten memnun olduklarını ve hizmetlerimizden yeniden faydalanacaklarını söylüyor.

  mSpy müşterileri memnun ediyor

  • mSpy’i bir kez denedikten sonra, bu uygulama bir ebeveyn olarak hayatımın paha biçilmez parçalarından biri haline geldi. Çocuklarımın neler yaptığı konusunda beni haberdar ediyor – bu sayede onların iyi olduklarından emin oluyorum. Aynı zamanda, ayarlarını değiştirerek hangi kontak kişilerinin, sitelerin ya da uygulamaların engelleneceğine karar vermek de beni memnun ediyor.

  • mSpy çocuğumun internet aktivitelerini tamamen denetimim altında tutmama yardımcı olan iyi bir aplikasyon. Eğer karşılaşırsam, bütün şüpheli kontak kişilerini silebilirim. Modern ebeveynler için iyi bir seçim.

  • Her ebeveyn için çocuklarının güven olmasını sağlamak temel bir önem taşır. Ve mSpy kızımın yanında olamadığım zamanlarda ona göz kulak olmama yardımcı oluyor. Şiddetle tavsiye ediyorum!

  • Oğlum 7/24 telefonuyla meşgul ve bazen onun kötü bir şeyler yapmadığından emin olmak için kontrol ediyorum. mSpy oğlumun düzenli olarak kullandığı her şey için bana güncellemeler sunuyor.

  • Yanlarında olmadığımda, çocuklarıma göz kulak olmak için iyi bir uygulama arıyordum. Ve bir arkadaşım mSpy’ı tavsiye etti. Ona bayılıyorum! İnternetin fırtınalı denizin çocuklarımı güvende tutmamı sağlıyor.

  Endorsements

  Uygulama genel olarak yasal takip kullanımı için tasarlandı ve yazılımı kurmak için elbette ki meşru nedenler bulunuyor. Mesela şirketler, çalışanlarını şirket telefonlarını güvenlik amacıyla takip ettiği konusunda bilgilendirebilir.

  Next Web