Iphoneun takip edildiğini nasıl anlarım

Contents:
 • İşte, gizliliğinizi yönetmenin yolları.
 • Iphoneun takip edildiğini nasıl anlarım - Mal takip programı ücretsiz
 • Dikkat! Sevgiliniz sizi izliyor!
 • DiÄŸer Yazılar
 • Aygıtlarınızı güvende tutun.
 • Eskiden bir tanıdıkla karşılaştığınızda ancak sevgilinizin haberi olurken, şimdi ekran karşısında harita üzerinden nokta atışı görebiliyor nerede olduğunuzu. Teknolog'unuz ben Erdal Kaplanseren, hayat kurtaran tavsiyeleriyle yine sizlerleyim.


  • iPHONE CASUS YAZILIM TELEFON TAKiP DiNLEME PROGRAMLARI |?
  • viber mesaj takip.
  • whatsapp sohbet arama.
  • facebook takip edenler.
  • klavye kaydedici program indir.

  Bu konu kadın erkek fark etmeden tüm okuyucularımı ilgilendiriyor diye düşünüyorum. Evet, sevgiliniz sizi izliyor olabilir. Bunu anlamak için yapmanız gerekenleri madde madde sıralayacağım. Bunları dikkatlice okuyup harfiyen uygularsanız, izlenme riskini de minimuma indirmiş olacaksınız. Sabanur'un arkadaşı iPhone'u Bul uygulamasını kullanarak sevgilisini enselemiş. Bu nasıl yapmış olabilir? Elbette sizin telefonunuzda tanımlı Apple hesabının şifresini bildiği için web'den veya kendi telefonundan tak diye yerinizi buldu. Bu bilgi sayesinde farklı uygulamalar aracılığıyla sizi izleyebilir. Telefonunuzu kaybederseniz, bu uygulama aktif konumda olduğu için harita üzerinde yerini tespit edebilirsiniz.

  Tabi insanların bu servisi, sevgililerini izlemek için kullandığı gerçeği de kenarda duruyor. Apple hesabınıza kayıtlı tüm cihazları görmek için iPhone veya iPad'e ihtiyaç yok ki.

  İşte, gizliliğinizi yönetmenin yolları.

  Apple hesabınızla giriş yaptığınızda, web sitesi üzerinden nerede olduğunuz cillop gibi görünecektir. Yine Apple'ın geliştirdiği "Arkadaş Bul" uygulaması da bir diğer gizli tehdit. Derhal telefonunuzda bu uygulamanın kurulu olup olmadığını kontrol edin. Apple'ın geliştirdiği bu uygulama, öyle iPhone'u Bul uygulaması kadar masum değil. Yine harita üzerinden nerede olduğunuz nokta atışı gösteriyor ama bununla kalmayıp, sevgilinize lokasyon belirleme seçenekleri de sunuyor.

  Yani sevgiliniz, Arkadaş Bul uygulamasını sizin telefonunuzda ve kendi telefonunda eşleştirdikten sonra, sizin bir yerde ne kadar durduğunuzu, o radan ne zaman çıktığınızı, ne sıklıkta oraya gittiğinizi filan detaylarıyla izleyebiliyor. Diyelim bir şekilde sizin de izninizi alarak kurdu bu uygulamayı ve "birbirimizin nerede olduğunu görelim aşkım olur mu" diye de masumca ikna etti. Evet, dilediğiniz zaman görünmez olabilirsiniz. Arkadaş Bul uygulamasındaki "Ben" bölümüne girip orada "İzleyenlerden Gizle" seçeneğini aktif hale getirmeniz yeterli.

  O özelliği tekrar pasif hale getirene kadar sizi izleme yetkisi olan kişiler nerede olduğunuzu göremeyecek. Aygıtınızın o anda ve daha önce nerede olduğunu harita üzerinde görebilir, böylece onu bulma şansınızı önemli ölçüde artırabilirsiniz.

  Iphoneun takip edildiğini nasıl anlarım - Mal takip programı ücretsiz

  Ve aygıtınızı geri alamamanız durumunda, kişisel verilerinizi uzaktan silebilirsiniz. Konum verileri yalnızca 24 saat boyunca saklanır ve parolanızla şifrelenir. Bu da aygıtınızın çalınma riskini önemli ölçüde azaltır. Gizliliğinizi tehlikeye atacak girişimlere karşı kendinizi koruyabilmeniz için güvenlik ayarlarınızı düzenli olarak gözden geçirmenizi ve güncellemenizi öneriyoruz. Parolanızın tahmin edilmesini zorlaştırmak için en az sekiz karakterden oluşmasına, özel karakterler içermesine ve hakkınızda kolayca öğrenilebilecek bilgilere dayalı olmamasına dikkat edin.

  Yeni Apple ID parolaları son bir yıl içinde kullandıklarınızla aynı olamaz. Apple ID parolanızı, özellikle güçlü bir parola değilse ve farklı online hesaplarınızda kullandığınız bir parolayla aynıysa mutlaka güncellemelisiniz. Parolanızın diğer kişilerin eline geçtiğini düşünmek için herhangi bir nedeniniz varsa parolanızı hemen değiştirmelisiniz. Güçlü bir parola oluşturma hakkında bilgi edinin. Kişisel bilgileriniz üzerinde daha fazla kontrole sahip olabilmeniz için, Apple ID hesap sayfanızda tamamen gizlilik yönetimine özel bir dizi aracı kullanıma sunuyoruz.

  Araçların tümü önce AB ülkelerinde ve kısa süre sonra diğer ülkelerde kullanıma sunulacak. Bu araçlar sayesinde verilerinizin bir kopyasını alabilecek, verilerinizin düzeltilmesini isteyebilecek, hesabınızı devre dışı bırakabilecek veya silebileceksiniz. Daha fazla bilgi edinin. Apple ID  sayfanızı ziyaret edin.

  İki faktörlü kimlik doğrulama, bilgilerinizi güvende tutmanın en iyi yoludur. Böylece, parolanızı biliyor olsa bile başka birinin hesabınıza erişmesinin önüne geçer.

  Dikkat! Sevgiliniz sizi izliyor!

  Yeni bir aygıtta veya internet üzerinden oturum açmak istediğinizde, tüm güvenilir aygıtlarınızda otomatik olarak bir doğrulama kodu görüntülenir. Parolanızla birlikte bu kodu girdiğinizde oturumunuz açılır.

  Parolanız ve doğrulama kodu birlikte girilmezse erişim reddedilir. İki faktörlü kimlik doğrulamaya kayıtlı değilseniz, Apple ID parolanızı unutmanız durumunda Apple, kendinizi tanıtmanız için başka bir yol sunmak üzere güvenlik sorularını kullanır. Bunlar, cevabını yalnızca sizin bildiğiniz sorulardan seçilmelidir. Tıpkı parolanız gibi, cevaplar da başkasının tahmin edemeyeceği kadar zor olmalıdır. Bu yüzden sizinle ilgili, herkese açık olabilecek bilgileri kullanmayın.

  Diğer Yazılar

  Güvenlik sorularınızı ve cevaplarınızı güncelleme hakkında daha fazla bilgi edinin. Yeni bir aygıtta ilk kez oturum açtığınızda, parolanızı değiştirdiğinizde veya hesabınızda başka değişiklikler yaptığınızda Apple bir mail veya anlık bildirimle bunu size haber verir. Whatsdog uygulamas takip ettiğiniz kişinin bilgilerini sesli ve titreşim uyarsyla kullanclara anlk ileti olarak sunmaktadr. Numarasn arayarak numaraya ya da isme göre arama yapabilir, kişisel cepkask takip işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

  iPhone batarya ömrünü gösteren uygulama! - iPhone batarya ömrü öğrenme

  Samsung cebinizi bulun, kilitleyin, silin. Sabit sürücünün ramden ne fark vardr?

  Aygıtlarınızı güvende tutun.

  Bu yönlendirmeler ile değişikler yapabilirsiniz. The specified service has been marked for deletion. Daha sonra çağr kaydn etkinleştirmek ve yaplandrmak için online pano kullanabilir ve daha sonra yapmanz gereken tüm yüklenmesine aramalar için bekleyin ve daha sonra rahatca online hesap içinde onlar dinleyebilirsiniz. Okuyucular hile kullanmamalar için sürekli uyarlmaktadr ve uyarlacaktrda.

  Şikayet, düşünce ve öneriler. Sosyaya sistem dosyas özelliği verir. Derginizde ad geçen pascal, delphi ve visual basic adl programlar nereden bulabilirim.

  Recent tags:

  • Telefon izleme program
  • avea arama geçmişi görme
  • casus zorgvrager met cva

  mSpy nedir?

  mSpy, kendini nihai kullanıcıların güvenlik, emniyet ve pratiklik ihtiyaçlarını karşılamaya adamış takip çözümlerindeki küresel liderlerden biridir.

  mSpy - Bilmek. Engel olmak. Korumak.

  Nasıl çalışıyor?

  Mobil takip yazılımının bütün gücünü kullanın

  Messenger uygulamalarını takip edin

  Takip edilen cihaz üzerindeki sohbet ve mesajlaşma hizmetlerine sınırsız erişime sahip olun

  Bizimle 7/24 iletişime geçin

  Özel destek ekibimize e-posta, sohbet ya da telefon üzerinden ulaşabilirsiniz.

  Verilerinizi saklayın

  Verilerinizi güvenle saklayın, yedekleyin ve başka cihazlara aktarın.

  Birden fazla cihazı takip edin

  Akıllı cep telefonlarını (Android, iOS) ve bilgisayarları (Mac, Windows) eş zamanlı olarak takibe alabilirsiniz.

  mSpy ile takip edin

  24/7

  7/24 küresel müşteri hizmetleri

  mSpy her müşterinin değerini biliyor ve 7/24 müşteri hizmetlerine büyük bir önem veriyor.

  95%

  Müşteri memnuniyeti %95

  Müşteri memnuniyeti mSpy’ın en önemli önceliğidir. mSpy müşterilerinin yüzde 95’i aldıkları hizmetten memnun olduklarını ve hizmetlerimizden yeniden faydalanacaklarını söylüyor.

  mSpy müşterileri memnun ediyor

  • mSpy’i bir kez denedikten sonra, bu uygulama bir ebeveyn olarak hayatımın paha biçilmez parçalarından biri haline geldi. Çocuklarımın neler yaptığı konusunda beni haberdar ediyor – bu sayede onların iyi olduklarından emin oluyorum. Aynı zamanda, ayarlarını değiştirerek hangi kontak kişilerinin, sitelerin ya da uygulamaların engelleneceğine karar vermek de beni memnun ediyor.

  • mSpy çocuğumun internet aktivitelerini tamamen denetimim altında tutmama yardımcı olan iyi bir aplikasyon. Eğer karşılaşırsam, bütün şüpheli kontak kişilerini silebilirim. Modern ebeveynler için iyi bir seçim.

  • Her ebeveyn için çocuklarının güven olmasını sağlamak temel bir önem taşır. Ve mSpy kızımın yanında olamadığım zamanlarda ona göz kulak olmama yardımcı oluyor. Şiddetle tavsiye ediyorum!

  • Oğlum 7/24 telefonuyla meşgul ve bazen onun kötü bir şeyler yapmadığından emin olmak için kontrol ediyorum. mSpy oğlumun düzenli olarak kullandığı her şey için bana güncellemeler sunuyor.

  • Yanlarında olmadığımda, çocuklarıma göz kulak olmak için iyi bir uygulama arıyordum. Ve bir arkadaşım mSpy’ı tavsiye etti. Ona bayılıyorum! İnternetin fırtınalı denizin çocuklarımı güvende tutmamı sağlıyor.

  Endorsements

  Uygulama genel olarak yasal takip kullanımı için tasarlandı ve yazılımı kurmak için elbette ki meşru nedenler bulunuyor. Mesela şirketler, çalışanlarını şirket telefonlarını güvenlik amacıyla takip ettiği konusunda bilgilendirebilir.

  Next Web