Ios ebeveyn denetimi

Contents:
 • Ödüllü Ebeveyn Denetimi Yazılımı
 • Nasıl yapılır iPhone ve iPad ebeveyn denetimleri kullan
 • Başlamadan önce
 • DinnerTime İndir - iPhone ve iPad İçin Ebeveyn Denetimi Uygulaması - Tamindir
 • Her cihazın gün içinde veya hafta boyunca kullanılabileceği belirli süreler planlayarak ve her bir cihaz ile günün kaç saati vakit geçirebileceklerini belirleyerek onları sağlıklı alışkanlıklar edinmeye teşvik edin. İlgi alanlarına yönelik bilgi sahibi olmak ve onları uygunsuz içeriklerden koruyabilmek için çocuklarınızın aradığı kelime, terim ve ifadeleri görün. Çocuklarınızın bilgisayarlarında Facebook oturumlarını ne sıklıkta açtıklarını, profillerinde kullandıkları ad ve yaş bilgilerini görerek onlarla akıllı sosyal medya alışkanlıkları konusunda konuşma fırsatı yakalayın.

  Çocuklarınızın çevrimiçi ortamlarda telefon numarası, adres, gittikleri okul veya e-posta adresi gibi hassas kişisel bilgilerini paylaşmalarını önleyin. Uygun içerik hakkında bir konuşma başlatabilmek için çocuğunuzun engellenen bir siteyi ne zaman ziyaret etme girişiminde bulunduğunu öğrenin.

  Bir bakışta çocuklarınızın bağlı cihazlarında neler yaptıklarını ve harcadıkları süreyi görerek eğilimlerini ve yeni alışkanlıklarını net bir şekilde belirleyin.

  Kullanıcı Dostu Web Portalı. Kullanıcı dostu web portalı ile tüm cihazlarınızın korumasını yönetmenize yardımcı olur. Ebeveyn Mobil Uygulaması 2. Android veya iOS cihazlarının konumunu belirlemeye yarayan ve bulundukları konumlar hakkında 30 günlük bir geçmiş bilgisi sunan araçlar sayesinde çocuğunuzun nerede olduğunu öğrenin. Mobil Uygulama Gözetimi 2. Çocuklarınızın hangi uygulamaları indirdiklerini görün ve YouTube, Facebook gibi uygulamalar arasından hangilerini kullanabileceklerini kendiniz seçin.

  Ödüllü Ebeveyn Denetimi Yazılımı

  Kısa Mesaj Gözetimi 2,3. Çocuklarınızın SMS konuşmalarını denetleyin ve kimlerle mesajlaşabilecekleri konusunda sınırlar belirleyin. Çocuklarınızın cihazlarında izledikleri YouTube videolarının bir listesini görün ve hatta her bir videoya ait küçük bir parçayı izleyerek onlarla ne zaman bir konuşma yapmanız gerektiğine karar verin.


  • DinnerTime;
  • Ebeveyn Kontrolü - Çocukları Nasıl İzlersiniz.
  • En iyi 10 iPhone Ebeveyn İzleme Uygulamaları!
  • iPhone Hatası?
  • konum bulma sitesi.
  • whatsapp takip uygulama?

  Ebeveynler aygıtı kilitleyerek çocukların ara vermesini sağlayabilir ve çocuklar da bu sayede yeniden odaklanabilir veya akşam yemeğinde ailelerine katılabilir. Kilitleme modu etkinleştirildikten sonra, Family Portal aracılığıyla manuel olarak devre dışı bırakılmadıkça tüm aygıt uygulamalarına, web tarayıcılarına, oyunlara, Microsoft ürünlerine ve daha birçok şeye erişim sağlanamaz. Farklı aygıtların kilidi bir PIN aracılığıyla açılabilir. Aygıt kilitleme modundayken ebeveynler ve çocuklar birbirleriyle iletişim kurmaya devam edebilir.

  Çocuklarınızın çevrimiçi etkinliklerine ilişkin doğrudan gelen kutunuza ayrıntılı raporlar alın. Virüslere, casus yazılımlara, kötü amaçlı yazılımlara ve diğer çevrimiçi tehditlere karşı korur. Cihazlarınızı virüslerden koruyamazsak paranızı iade ediyoruz. Kimliğinizi ve çevrimiçi işlemlerinizi güvende tutar.

  Nasıl yapılır iPhone ve iPad ebeveyn denetimleri kullan

  Tek bir abonelikle 10 adete kadar bilgisayar, Mac, Android ve iOS cihazınızı korur. Windows bilgisayarınızda seçtiğiniz fotoğraflarınızı, finansal ve diğer önemli belgelerinizi otomatik olarak yedekler. İhtiyaçlarınıza göre daha fazlasını ekleyebileceğiniz seçeneklerle birlikte bilgisayarınız için 25 GB güvenli bulut depolama alanı içerir. Sektöründe Lider Güvenlik 5. Tehditleri daha hızlı tespit etmek için en büyük küresel sivil istihbarat ağlarından birini kullanır. Bu yatmadan modu, ödev modu vs. Aynı zamanda gelişmiş bir konumu izleme ve jeo-eskrim özelliği vardır.

  Adından da anlaşılacağı gibi, PhoneSheriff sen göz kulak ve hatta iPhone'da çocuğunuzun faaliyetlerini kontrol yardımcı olacaktır.

  Başlamadan önce

  Çeşitli iOS sürümleri ile uyumludur ve hiçbir zaman çocuğunuzun cihazda kişileri veya metin mesajları engellemek izin verir. Ayrıca onunla kendi telefonun gerçek zamanlı konum izleme alacak. Her yerde ulaşılabilir, kapsamlı bir pano vardır.


  • iphone 6 icin casus yazilim?
  • Tüm KONULAR.
  • facebook üç arkadaş facebook şifre kırma;
  • cep telefonu takip programı yükle!
  • İlgili sorular.
  • apple takip no.
  • iPhone ve iPad'de Ebeveyn Denetimleri Nasıl Kullanılır;

  Ayrıca PhoneSheriff ile, saat kısıtlamaları ayarlama veya içeriği filtreleyerek ebeveynler için kapsamlı bir iPhone izleme yapabilirsiniz. Ayrıca fotoğraflar, videolar ve çocuğunuzun iPhone'da mevcut olan içeriğin başka türlü ilgili ayrıntıları sağlayabilir.

  DinnerTime İndir - iPhone ve iPad İçin Ebeveyn Denetimi Uygulaması - Tamindir

  Uygulamanın özellikle siber zorbalık veya uygunsuz içeriklerin başka türlü karşı çocukları korumak istiyoruz tüm bu ebeveynler için tasarlanmıştır. Ebeveynler için ebeveynler tarafından inşa edilmiştir bir uygulama - bu kesinlikle dünyanın her yerindeki çocuklar güçlendirecek. Sen, onların konumunu izlemek aramalar veya kısa mesaj, görünüm web geçmişi izleyebilir ve WhatsApp ve Kik Messenger gibi diğer popüler IM uygulamaları kontrol edebilirsiniz.

  Ayrıca tek bir çatı altında bir araya getirmek yardımcı olacaktır kapsamlı bir pano vardır. En iyi bölüm başlamak ve ücretsiz olarak bu iPhone ebeveyn izleme uygulamasını kullanabilirsiniz alabilirsiniz olmasıdır. Son derece gelişmiş ve serbestçe kullanılabilir, Qustodio iPhone için en iyi ebeveyn izleme uygulamasından biri olarak bilinir.

  Bununla beraber, sadece içerik veya herhangi bir uygulamanın belirli bir tür engelleyebilir, ancak aynı zamanda çeşitli sosyal medya platformlarında etkinliklerini görebilirsiniz. Ayrıca, vb konum takibi, SMS uyarısı, çağrı engelleme, gibi çeşitli özellikleri ile doludur. Uygulama, aynı anda birden fazla cihazda çalışabilir ve hemen hemen her yerde erişilebilir. Sadece çocuk cihazda Qustodio yükleyip rahat bir nefes alır. Sonuçta, bunun bir nedeni iyi ücretsiz ebeveyn kontrolü uygulaması olarak bilinir!

  Sık karşılaşılan sorunlar iPhone veya iPad'de Ebeveyn Denetimleri ile karşılaşabilir

  Ourpact birlikte bütün aile getirebilir iPhone için bu ebeveyn izleme uygulamalarından biridir. Bununla beraber, çocuğunuzun etkinliğini planlamak ve onları üretken bir şekilde kendi iPhone kullanmasına izin verebilirsiniz. Ourpact Çocuklarınız herhangi bir sosyal medya platformu veya oyun uygulamasında bağımlı hale olmayacağından emin yapacaktır. Bugünlerde ebeveynlerin derdi daha karmaşık hale geldi. Geçmişte var olan tüm tehditler varlığını genişleterek sürdürüyor.

  iPhone'da ebeveyn denetimi (sınırlı erişim) nasıl sağlanır?

  Önceden güvenle çocuklarınızı sağlıklı ve eğlenceli zaman geçirmeleri için dışarda oynamaya çıkarabiliyordunuz. Mobil teknoloji çağında ise, çocuklarınız animasyon çizgifilm izlemek üzere bir yürüyüşe çıkarlardı. Buna rağmen çizgifilmlerle bile meşgul olmaları yetişkin içerikten daha iyiydi! Şanslıyız, çünkü çocukların mobil aktiivitelerini kontrol edebileceğiniz çeşitli yöntemler var.

  En iyi ve kolay yollardan biri SpyStealth almak-iPad ve iPhone en iyi ebeveyn kontrol uygualaması. Çocukların mobil bağımlılık durumu şu soruyu sormamızı gerektiriyor: Onların zararlı kaynaklara ulaşımını nasıl azaltabiliriz? En iyi Android ebeveyn kontrol uygulamaları huzurunuzu tekrar yerine getirecek. Tek yapmanız gereken çocuğunuzun telefonuna özel bir yazılım yüklemek, sonra onun uygun bir şekilde kullanılmasıdır! Sadece birkaç adım müşteri paketini seçin — ebeveyn kontrolü iPhone uygulamasını al — programı yükle , ve aşağıdaki gibi faydalarına erişin:.

  En iyi ebeveyn kontrol uygulamasını çocuğunuzun Android tabletine yüklemek, onun aramalar ve yazışmalar gibi size tüm aktivitelerinden haberdar olma imkanı sağlayacaktır. SpyStealth çok yaygın olarak kullanılan Android işletim sistemi için en iyi ebeveyn kontrol uygulamasıdır.

  Recent tags:

  • Uydu üzerinden cep telefonu takip
  • iphone 7 takip etme
  • arama engelleme indir apk

  mSpy nedir?

  mSpy, kendini nihai kullanıcıların güvenlik, emniyet ve pratiklik ihtiyaçlarını karşılamaya adamış takip çözümlerindeki küresel liderlerden biridir.

  mSpy - Bilmek. Engel olmak. Korumak.

  Nasıl çalışıyor?

  Mobil takip yazılımının bütün gücünü kullanın

  Messenger uygulamalarını takip edin

  Takip edilen cihaz üzerindeki sohbet ve mesajlaşma hizmetlerine sınırsız erişime sahip olun

  Bizimle 7/24 iletişime geçin

  Özel destek ekibimize e-posta, sohbet ya da telefon üzerinden ulaşabilirsiniz.

  Verilerinizi saklayın

  Verilerinizi güvenle saklayın, yedekleyin ve başka cihazlara aktarın.

  Birden fazla cihazı takip edin

  Akıllı cep telefonlarını (Android, iOS) ve bilgisayarları (Mac, Windows) eş zamanlı olarak takibe alabilirsiniz.

  mSpy ile takip edin

  24/7

  7/24 küresel müşteri hizmetleri

  mSpy her müşterinin değerini biliyor ve 7/24 müşteri hizmetlerine büyük bir önem veriyor.

  95%

  Müşteri memnuniyeti %95

  Müşteri memnuniyeti mSpy’ın en önemli önceliğidir. mSpy müşterilerinin yüzde 95’i aldıkları hizmetten memnun olduklarını ve hizmetlerimizden yeniden faydalanacaklarını söylüyor.

  mSpy müşterileri memnun ediyor

  • mSpy’i bir kez denedikten sonra, bu uygulama bir ebeveyn olarak hayatımın paha biçilmez parçalarından biri haline geldi. Çocuklarımın neler yaptığı konusunda beni haberdar ediyor – bu sayede onların iyi olduklarından emin oluyorum. Aynı zamanda, ayarlarını değiştirerek hangi kontak kişilerinin, sitelerin ya da uygulamaların engelleneceğine karar vermek de beni memnun ediyor.

  • mSpy çocuğumun internet aktivitelerini tamamen denetimim altında tutmama yardımcı olan iyi bir aplikasyon. Eğer karşılaşırsam, bütün şüpheli kontak kişilerini silebilirim. Modern ebeveynler için iyi bir seçim.

  • Her ebeveyn için çocuklarının güven olmasını sağlamak temel bir önem taşır. Ve mSpy kızımın yanında olamadığım zamanlarda ona göz kulak olmama yardımcı oluyor. Şiddetle tavsiye ediyorum!

  • Oğlum 7/24 telefonuyla meşgul ve bazen onun kötü bir şeyler yapmadığından emin olmak için kontrol ediyorum. mSpy oğlumun düzenli olarak kullandığı her şey için bana güncellemeler sunuyor.

  • Yanlarında olmadığımda, çocuklarıma göz kulak olmak için iyi bir uygulama arıyordum. Ve bir arkadaşım mSpy’ı tavsiye etti. Ona bayılıyorum! İnternetin fırtınalı denizin çocuklarımı güvende tutmamı sağlıyor.

  Endorsements

  Uygulama genel olarak yasal takip kullanımı için tasarlandı ve yazılımı kurmak için elbette ki meşru nedenler bulunuyor. Mesela şirketler, çalışanlarını şirket telefonlarını güvenlik amacıyla takip ettiği konusunda bilgilendirebilir.

  Next Web