Android telefon güncelleme programı

Contents:
 • Yazılım Güncelleme | Samsung Destek TR
 • Android uygulamalarınızı güncelleme
 • Pixel telefonlar ve Nexus cihazlarda Android güncellemelerini alma zamanlarını öğrenme
 • Yenilikler

  Bu yöntemi izleyerek gerçekleştireceğiniz sistem güncellemeleri cihazınızı garanti kapsamından çıkarmayacaktır. Bazı durumlarda Android telefon veya tabletinizin üreticileri mobil cihazınız için geliştirilen yeni Android versiyonunu internet siteleri üzerinden yayınlayabiliyorlar.

  Bu durumlarda kullanıcının kendi eli ile kurulumu gerçekleştirmesi gerekebiliyor. İşte bu tür bir işlemi aşağıdaki yazımızda resimli olarak anlattık:.

  Yazılım Güncelleme | Samsung Destek TR

  Bu tür durumlarda yine de öncelikli olarak cihaz üreticinizin talimatlarını takip etmenizi tavsiye ederiz. Android işletim sisteminizi güncellemenin bir diğer yolu ise root işlemini kullanarak sisteminize farklı bir işletim sistemi kalıbının kurulumunu yapmak. Fakat bu işlem cihaz üreticileri tarafından resmi olarak desteklenmiyor ve bu nedenle Android cihazınızı garanti kapsamı dışında bırakıyor.


  • revelation keylogger v4.0 indir.
  • Android Güncelleme Swift App indir - Android Uygulamaları - Android Güncelleme Programı - vmfas.com.
  • Trend Listeler!
  • iphone 6s Plus arama kaydetme.
  • Android Güncelleme Swift App?
  • ios telefon izleme.

  Eğer Android cihazınız zaten garanti kapsamı dışındaysa root işlemini kullanarak yeni bir işletim sistemi kalıbı yükleyebilirsiniz. Root süreci oldukça karışık olmakla beraber her cihaza göre farklı yöntemlerle gerçekleştirilebiliyor.

  Android uygulamalarınızı güncelleme

  Bu nedenle root işleminin nasıl yapılacağı hakkında size genel bir bilgi veremiyoruz. Fakat root işlemi hakkında bazı merak edilen noktaları bu yazımıza göz atarak öğrenebilirsiniz:. Bu menünün alt tarafından "Hakkında" bölümünü göreceksiniz: Sistem güncellemesi menüsü açıldığında alt taraftaki "Güncellemeyi Kontrol Et" tuşunun üzerine dokunun ve cihazınız için yeni bir güncelleme yayınlanıp yayınlanmadığını kontrol edin: İşte bu tür bir işlemi aşağıdaki yazımızda resimli olarak anlattık: Asus Zenfone Lollipop Güncellemesi Nasıl Yapılır Bu tür durumlarda yine de öncelikli olarak cihaz üreticinizin talimatlarını takip etmenizi tavsiye ederiz.

  Mümkün olan en kısa sürede size geri döneceğiz.

  Pixel telefonlar ve Nexus cihazlarda Android güncellemelerini alma zamanlarını öğrenme

  Model numaranızı bulmak için yardıma mı ihtiyacınız var? Aşağıdaki menülerden ürününüzü seçerek model numaranızın nerede olduğunu bulabilirsiniz. Cep telefonunuzu güvenli ve hızlı bir şekilde güncel tutun Ağ ortamındayken yazılımınızı istediğiniz zaman en versionu ile güncelleyebilirsiniz. Cihaz üzerinden yazılım güncelleme.


  • Android sürümünüzü kontrol etme ve güncelleme.
  • iphone 6 yazılım güncelleme olmuyor;
  • Android Güncelleme Swift App indir.
  • Android Telefon Yazılım Yükleme Programları - Tamindir?
  • Android Telefon Yazılım Yükleme Programları?

  Cihazınız için self-servis çözümleri Mobil cihazınız için faydalı püf noktaları alabilirsiniz Data Transfer. Samsung ürün uzmanı cihazınıza uzaktan bağlanarak test edebilir ve sorunlarınızı çözebilir. Canlı Destek Haftanın her günü Bize E-Posta İle Ulaşın Genel konular ve teknik konularla ilgili taleplerinizi 24 saat içinde yanıtlayacağız. Çağrı 77 11 Samsung Çağrı Merkezi haftanın her günü Hemen yardım almak mı istiyorsunuz?

  GM Discovery 4.4.2 KitKat Güncelleme Nasıl Yüklenir? Neler Yeni?

  Recent tags:

  • Whatsapp casusluğu ekşi
  • telefondan birbirini takip etme
  • kuran kursu öğrenci takip programı

  mSpy nedir?

  mSpy, kendini nihai kullanıcıların güvenlik, emniyet ve pratiklik ihtiyaçlarını karşılamaya adamış takip çözümlerindeki küresel liderlerden biridir.

  mSpy - Bilmek. Engel olmak. Korumak.

  Nasıl çalışıyor?

  Mobil takip yazılımının bütün gücünü kullanın

  Messenger uygulamalarını takip edin

  Takip edilen cihaz üzerindeki sohbet ve mesajlaşma hizmetlerine sınırsız erişime sahip olun

  Bizimle 7/24 iletişime geçin

  Özel destek ekibimize e-posta, sohbet ya da telefon üzerinden ulaşabilirsiniz.

  Verilerinizi saklayın

  Verilerinizi güvenle saklayın, yedekleyin ve başka cihazlara aktarın.

  Birden fazla cihazı takip edin

  Akıllı cep telefonlarını (Android, iOS) ve bilgisayarları (Mac, Windows) eş zamanlı olarak takibe alabilirsiniz.

  mSpy ile takip edin

  24/7

  7/24 küresel müşteri hizmetleri

  mSpy her müşterinin değerini biliyor ve 7/24 müşteri hizmetlerine büyük bir önem veriyor.

  95%

  Müşteri memnuniyeti %95

  Müşteri memnuniyeti mSpy’ın en önemli önceliğidir. mSpy müşterilerinin yüzde 95’i aldıkları hizmetten memnun olduklarını ve hizmetlerimizden yeniden faydalanacaklarını söylüyor.

  mSpy müşterileri memnun ediyor

  • mSpy’i bir kez denedikten sonra, bu uygulama bir ebeveyn olarak hayatımın paha biçilmez parçalarından biri haline geldi. Çocuklarımın neler yaptığı konusunda beni haberdar ediyor – bu sayede onların iyi olduklarından emin oluyorum. Aynı zamanda, ayarlarını değiştirerek hangi kontak kişilerinin, sitelerin ya da uygulamaların engelleneceğine karar vermek de beni memnun ediyor.

  • mSpy çocuğumun internet aktivitelerini tamamen denetimim altında tutmama yardımcı olan iyi bir aplikasyon. Eğer karşılaşırsam, bütün şüpheli kontak kişilerini silebilirim. Modern ebeveynler için iyi bir seçim.

  • Her ebeveyn için çocuklarının güven olmasını sağlamak temel bir önem taşır. Ve mSpy kızımın yanında olamadığım zamanlarda ona göz kulak olmama yardımcı oluyor. Şiddetle tavsiye ediyorum!

  • Oğlum 7/24 telefonuyla meşgul ve bazen onun kötü bir şeyler yapmadığından emin olmak için kontrol ediyorum. mSpy oğlumun düzenli olarak kullandığı her şey için bana güncellemeler sunuyor.

  • Yanlarında olmadığımda, çocuklarıma göz kulak olmak için iyi bir uygulama arıyordum. Ve bir arkadaşım mSpy’ı tavsiye etti. Ona bayılıyorum! İnternetin fırtınalı denizin çocuklarımı güvende tutmamı sağlıyor.

  Endorsements

  Uygulama genel olarak yasal takip kullanımı için tasarlandı ve yazılımı kurmak için elbette ki meşru nedenler bulunuyor. Mesela şirketler, çalışanlarını şirket telefonlarını güvenlik amacıyla takip ettiği konusunda bilgilendirebilir.

  Next Web