Iphone 5 s müzik dinleme programı

Contents:
 • İphone da internetsiz müzik dinleme programı?
 • iOS için en iyi müzik çalarlar - Sayfa 1 - Galeri - Mobil - 09 Ağustos Perşembe
 • iOS için en iyi müzik çalarlar
 • Üyeler Şu anki ziyaretçiler Yeni profil mesajları Profil mesajlarını ara. Medya Yeni medya Yeni yorumlar Medya ara. Ne var, ne yok?

  İphone da internetsiz müzik dinleme programı?

  Sistem Tavsiyeleri - Ağustos En Yeni Sistem Toplama Rehberi. For a better experience, please enable JavaScript in your browser before proceeding. Konuyu başlatan xserkanx Başlangıç Tarihi 25 Şubat Katılım 25 Şubat Mesajlar 1 Beğeni 0. İlk defa iPhone 5s kullanıyorum. Daha önceki telefonum samsungtu. Müzik indirme programı önerebilir misiniz?

  iOS çevrim dışı müzik dinleme programı

  Müslüm babaya Selam damara devammmm. Uygulama hep ücretsiz dimi.

  Müzik Downloader

  Ekran Görüntüleri iPhone iPad. Yenilikler Güncelleme Geçmişi Güncelleme Geçmişi 5. Dramalı 16 Tem Acill 11 Eyl Bilgi Satıcı SoundCloud Ltd.

  iOS için en iyi müzik çalarlar - Sayfa 1 - Galeri - Mobil - 09 Ağustos Perşembe

  Az derecede Küfürlü veya Kaba Mizah. Az derecede Cinsel İçerik veya Çıplaklık. Telif Hakkı © SoundCloud Ltd. Aile Paylaşımı Aile Paylaşımı etkinleştirildiğinde en fazla altı aile üyesi bu uygulamayı kullanabilir. İndir Son incelemeler Yazılımları ara. Üyeler Şu anki ziyaretçiler Yeni profil mesajları Profil mesajlarını ara.

  Medya Yeni medya Yeni yorumlar Medya ara. Ne var, ne yok?


  1. konum bulma google.
  2. En İyi Erkek Görüşü?
  3. [Çözüldü] İphone da internetsiz müzik dinleme programı?;
  4. ‎SoundCloud - Müzik & Audio App Store’da.
  5. Tüm konular.

  Sistem Tavsiyeleri - Ağustos En Yeni Sistem Toplama Rehberi. For a better experience, please enable JavaScript in your browser before proceeding. UfukBey Decapat 15 Haziran Katılım 29 Eylül Mesajlar 1. Merhaba arkadaşlar yaklaşık 1 ay önce iPhone 5s aldım. Müzik indirme programı bulamadım. Bilen varsa söylerse çok mutlu olurum ama indirdikten sonra dinlemek için internet bağlantısı istemeyecek. NorthernsKnight Hectopat 15 Haziran Katılım 2 Mayıs Mesajlar 3. İtunes var oradan indir. Battleship Decapat 15 Haziran Fakat dinleyeceğiniz müzikler paralı olabilir.

  iOS için en iyi müzik çalarlar

  Sercan Canpolat Decapat 15 Haziran Katılım 5 Ağustos Mesajlar 2. İnternet'ten müzikleri indirip telefona atarak ücretsiz ve internetsiz olarak dinleyebilirsin. Hakan Yıldız Decapat 15 Haziran Katılım 2 Haziran Mesajlar Beğeni BrkD22 Decapat 16 Haziran Müzik indirme seçeneği premium özelliğinde var. Ücretsiz sürümü de mevcut.


  mSpy nedir?

  mSpy, kendini nihai kullanıcıların güvenlik, emniyet ve pratiklik ihtiyaçlarını karşılamaya adamış takip çözümlerindeki küresel liderlerden biridir.

  mSpy - Bilmek. Engel olmak. Korumak.

  Nasıl çalışıyor?

  Mobil takip yazılımının bütün gücünü kullanın

  Messenger uygulamalarını takip edin

  Takip edilen cihaz üzerindeki sohbet ve mesajlaşma hizmetlerine sınırsız erişime sahip olun

  Bizimle 7/24 iletişime geçin

  Özel destek ekibimize e-posta, sohbet ya da telefon üzerinden ulaşabilirsiniz.

  Verilerinizi saklayın

  Verilerinizi güvenle saklayın, yedekleyin ve başka cihazlara aktarın.

  Birden fazla cihazı takip edin

  Akıllı cep telefonlarını (Android, iOS) ve bilgisayarları (Mac, Windows) eş zamanlı olarak takibe alabilirsiniz.

  mSpy ile takip edin

  24/7

  7/24 küresel müşteri hizmetleri

  mSpy her müşterinin değerini biliyor ve 7/24 müşteri hizmetlerine büyük bir önem veriyor.

  95%

  Müşteri memnuniyeti %95

  Müşteri memnuniyeti mSpy’ın en önemli önceliğidir. mSpy müşterilerinin yüzde 95’i aldıkları hizmetten memnun olduklarını ve hizmetlerimizden yeniden faydalanacaklarını söylüyor.

  mSpy müşterileri memnun ediyor

  • mSpy’i bir kez denedikten sonra, bu uygulama bir ebeveyn olarak hayatımın paha biçilmez parçalarından biri haline geldi. Çocuklarımın neler yaptığı konusunda beni haberdar ediyor – bu sayede onların iyi olduklarından emin oluyorum. Aynı zamanda, ayarlarını değiştirerek hangi kontak kişilerinin, sitelerin ya da uygulamaların engelleneceğine karar vermek de beni memnun ediyor.

  • mSpy çocuğumun internet aktivitelerini tamamen denetimim altında tutmama yardımcı olan iyi bir aplikasyon. Eğer karşılaşırsam, bütün şüpheli kontak kişilerini silebilirim. Modern ebeveynler için iyi bir seçim.

  • Her ebeveyn için çocuklarının güven olmasını sağlamak temel bir önem taşır. Ve mSpy kızımın yanında olamadığım zamanlarda ona göz kulak olmama yardımcı oluyor. Şiddetle tavsiye ediyorum!

  • Oğlum 7/24 telefonuyla meşgul ve bazen onun kötü bir şeyler yapmadığından emin olmak için kontrol ediyorum. mSpy oğlumun düzenli olarak kullandığı her şey için bana güncellemeler sunuyor.

  • Yanlarında olmadığımda, çocuklarıma göz kulak olmak için iyi bir uygulama arıyordum. Ve bir arkadaşım mSpy’ı tavsiye etti. Ona bayılıyorum! İnternetin fırtınalı denizin çocuklarımı güvende tutmamı sağlıyor.

  Endorsements

  Uygulama genel olarak yasal takip kullanımı için tasarlandı ve yazılımı kurmak için elbette ki meşru nedenler bulunuyor. Mesela şirketler, çalışanlarını şirket telefonlarını güvenlik amacıyla takip ettiği konusunda bilgilendirebilir.

  Next Web