Android telefon bilgisayar bağlantı programı

Contents:
 • Android telefon ile bilgisayar arasında dosya aktarımı nasıl yapılır?
 • İlgili makaleler
 • Bilgisayarınızla Android cihaz arasında dosya aktarma
 • AirDroid İndir - Kablosuz Telefondan Bilgisayara Bağlanma - Gezginler
 • Windows kullananlar için bu işlem oldukça basittir. Android cihazınızı kilidir açtıktan sonra, USB kablosunu kullanarak bilgisayarınıza bağlayın.

  Android telefon ile bilgisayar arasında dosya aktarımı nasıl yapılır?

  Cihazınızda USB bağlantısı hakkında bir bildirim göreceksiniz. Bu noktada, muhtemelen telefonunuz yalnızca şarj için bağlandığını söyleyecektir. Ardından, diğer sürücülerin yanında telefonunuzu gösteren bir simge göreceksiniz. Bu simgeyi çift tıklayın ve işte oldu!

  Artık Android telefonunuzun dahili belleğine bakıyorsunuz. Android dosya aktarım işlemi sizin için biraz daha karmaşıktır.

  İlgili makaleler

  En büyük farkı, aktarıma başlamadan önce, Android Dosya Aktarımı programını bilgisayarınıza indirmeniz ve yüklemeniz gerekiyor. Programı bilgisayarınızın Mac OS X Sonrasında ise telefonunuzun depolama alanına göz atabilir ve dosyalarınızı dilediğince aktarabilirsiniz.

  Bu tür şeyler için uygulamalar ve bulut hizmetleri yok mu? Elbette var ve bunları bir sonraki makalede ele alacağız. Yayınladığımızda buraya bir bağlantı ekleyeceğiz. Android telefon ile bilgisayar arasında dosya aktarımı nasıl yapılır? Android telefonlarda ekran görüntüsü nasıl alınır?

  Bilgisayarınızla Android cihaz arasında dosya aktarma

  İşiniz bittiğinde, cihazınızı Windows'dan kaldırın. Dosyaları USB üzerinden taşımayla ilgili sorunları giderme Bilgisayarınızla ilgili sorunları giderme Windows'un, yeni donanımları otomatik olarak algıladığından emin olmak için bilgisayarınızın ayarlarını kontrol edin.

  Android cihazınızla ilgili sorunları giderme Android sürümünüzü güncelleyin. Android sürümünüzü nasıl kontrol edeceğinizi ve güncelleyeceğinizi öğrenin. Çoğu telefonda Güç düğmesini cihazınız yeniden başlatılıncaya kadar 30 saniye basılı tutun. Tüm USB kablolarla dosya aktarılmaz. Cihazınızdaki USB bağlantı noktasını test etmek için cihazınızı farklı bir bilgisayara bağlayın. Bilgisayarınızdaki USB bağlantı noktasını test etmek için bilgisayarınızı farklı bir cihaza bağlayın.

  Müzikler, Fotoğraflar, Videolar Hepsi Parmak Ucunda

  Android Dosya Aktarımı 'nı açın. Bundan sonra cihazınızı bağladığınızda otomatik olarak açılacaktır. Android cihazınızın kilidini açın.

  Android Manager ile android telefonunuzun içeriğini bilgisayarınız üzerinden kontrol edebilirsiniz

  Bilgisayarınızda bir Android Dosya Aktarımı penceresi açılır. İşiniz bittiğinde, USB kablosunu çıkarın. Bilgisayarınızda Android Dosya Aktarımı 'nın yüklü ve açık olduğundan emin olun.

  AirDroid İndir - Kablosuz Telefondan Bilgisayara Bağlanma - Gezginler

  Chromebook Android cihazınızın kilidini açın. Bir USB kablosu kullanarak cihazınızı Chromebook'unuza bağlayın. Chromebook'unuzda Dosyalar uygulaması açılır.

  Recent tags:

  • Whatsapp bilgisayardan takip
  • google yer belirleme
  • iphone 6 Plus jailbreaksiz oyun yukleme

  mSpy nedir?

  mSpy, kendini nihai kullanıcıların güvenlik, emniyet ve pratiklik ihtiyaçlarını karşılamaya adamış takip çözümlerindeki küresel liderlerden biridir.

  mSpy - Bilmek. Engel olmak. Korumak.

  Nasıl çalışıyor?

  Mobil takip yazılımının bütün gücünü kullanın

  Messenger uygulamalarını takip edin

  Takip edilen cihaz üzerindeki sohbet ve mesajlaşma hizmetlerine sınırsız erişime sahip olun

  Bizimle 7/24 iletişime geçin

  Özel destek ekibimize e-posta, sohbet ya da telefon üzerinden ulaşabilirsiniz.

  Verilerinizi saklayın

  Verilerinizi güvenle saklayın, yedekleyin ve başka cihazlara aktarın.

  Birden fazla cihazı takip edin

  Akıllı cep telefonlarını (Android, iOS) ve bilgisayarları (Mac, Windows) eş zamanlı olarak takibe alabilirsiniz.

  mSpy ile takip edin

  24/7

  7/24 küresel müşteri hizmetleri

  mSpy her müşterinin değerini biliyor ve 7/24 müşteri hizmetlerine büyük bir önem veriyor.

  95%

  Müşteri memnuniyeti %95

  Müşteri memnuniyeti mSpy’ın en önemli önceliğidir. mSpy müşterilerinin yüzde 95’i aldıkları hizmetten memnun olduklarını ve hizmetlerimizden yeniden faydalanacaklarını söylüyor.

  mSpy müşterileri memnun ediyor

  • mSpy’i bir kez denedikten sonra, bu uygulama bir ebeveyn olarak hayatımın paha biçilmez parçalarından biri haline geldi. Çocuklarımın neler yaptığı konusunda beni haberdar ediyor – bu sayede onların iyi olduklarından emin oluyorum. Aynı zamanda, ayarlarını değiştirerek hangi kontak kişilerinin, sitelerin ya da uygulamaların engelleneceğine karar vermek de beni memnun ediyor.

  • mSpy çocuğumun internet aktivitelerini tamamen denetimim altında tutmama yardımcı olan iyi bir aplikasyon. Eğer karşılaşırsam, bütün şüpheli kontak kişilerini silebilirim. Modern ebeveynler için iyi bir seçim.

  • Her ebeveyn için çocuklarının güven olmasını sağlamak temel bir önem taşır. Ve mSpy kızımın yanında olamadığım zamanlarda ona göz kulak olmama yardımcı oluyor. Şiddetle tavsiye ediyorum!

  • Oğlum 7/24 telefonuyla meşgul ve bazen onun kötü bir şeyler yapmadığından emin olmak için kontrol ediyorum. mSpy oğlumun düzenli olarak kullandığı her şey için bana güncellemeler sunuyor.

  • Yanlarında olmadığımda, çocuklarıma göz kulak olmak için iyi bir uygulama arıyordum. Ve bir arkadaşım mSpy’ı tavsiye etti. Ona bayılıyorum! İnternetin fırtınalı denizin çocuklarımı güvende tutmamı sağlıyor.

  Endorsements

  Uygulama genel olarak yasal takip kullanımı için tasarlandı ve yazılımı kurmak için elbette ki meşru nedenler bulunuyor. Mesela şirketler, çalışanlarını şirket telefonlarını güvenlik amacıyla takip ettiği konusunda bilgilendirebilir.

  Next Web